top of page

01

ПРО НАС

Основна діяльність компанії ВАЙСБЕРІ направлена на вирощування елітних сортів культур полуниці, лохини, смородини та малини. Високотехнологічність ягідників та інновації в сільськогосподарському виробництві, система менеджменту якості та екологічності продукції, надає нам можливість задовольнити попит найвибагливіших клієнтів в преміум сегменті HoReCa та поставляти продукцію на полиці супермаркетів. Підприємство також розвиває свій експортний потенціал та підтвердила свою відповідність до вимог стандартів GLOBAL G.A.P. Для наших споживачів сертифікат GLOBALG.A.P. означає, що вироблений продукт відповідає належному рівню безпеки і якості, вирощений з дотриманням екологічних норм, з турботою про професійне здоров’я і безпеку працівників та стан навколишнього середовища. Компанія відзначена Національним бізнес рейтингом та є членом профільної Асоціації Укрсадпром.
 

Наші сільськогосподарські потужності зосереджені в Макарівському районі Київської області  у агротехнопарку  на 65 км траси Київ-Житомир де сконцентровано на одній території різні виробники фруктів, ягід та овочів. Ми маємо всі необхідні потужності для зберігання та підготовки продукції до збуту. Таке вдале розташування нашої виробничої бази забезпечує зручну логістику для постачання наших ягід  клієнтам та партнерам, а ґрунти підприємства, досвід та ставлення до роботи дозволяють виробляти тільки високоякісну продукцію, що вже схвально оцінили наші споживачі.

02

НАШІ СТАНДАРТИ

Посадковий матеріал:

Запорукою високого якісного врожаю є використання елітних саджанців та ретельний вибір сортів культур для промислового вирощування. Споживчі властивості, транспортабельність, стійкість при зберіганні та, головне, смакові якості сортів є головними критеріями вибору сорту в наші ягідники.

IMG_20190511_170329.jpg
IMG_2931.jpg

Вирощування та догляд:

Високотехнологічність ягідників та інновації в сільськогосподарському виробництві, система менеджменту якості та екологічності продукції, ґрунти та дбайлива їх підготовка, зволоження та ретельний догляд з дотриманням технології вирощування, дотримання високих вимог до якості врожаю – запорука наших досягнень.

Збір та зберігання:

В нас запроваджено ретельний контроль на всіх етапах процесу збору ягід, пакування, маркування, простежуваності продукції та зберігання, що дає нам змогу впевнено стверджувати, що наші споживачі будуть задоволені. Наше виробництво сертифіковано за стандартом Global G.A.P. Ми маємо всі необхідні потужності для зберігання та підготовки продукції до збуту. Постійно працюємо на розвиток технологій та розбудову інфраструктури. Вдале розташування нашої виробничої бази забезпечує зручну логістику для постачання наших ягід клієнтам та партнерам.

13.jpg

03

ЗМІ ПРО НАС

"Кожен працівник – наша гордість, тому ми вчимо та дбаємо про них, створюючи сприятливі умови праці та гарантуємо гідну її оплату."

 

 

Wiseberry продемонстрували умови праці. (youtube)

"Ми завжди тримаємо високу планку та ділимося досвідом, що оцінили наші колеги по галузі на відкритій конференції на нашому підприємстві."

 

 

Агрокраїна – 19.08.2018

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАС З ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЇ

bottom of page